Περιγραφή
| Μοντέλο | T7891 XXL Black – 65.1ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T789140 |
| Χρώμα | Black (Μαύρο) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 65.1 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | DURABrite Ultra pigment ink (μελάνη χρωστικής) |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson WorkForce Pro WF-5110DW, WF-5190DW, WF-5620DWF, WF-5690DWF |
| EAN | 8715946529233 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.15 kg • Διαστάσεις: ~14.3 x 8.5 x 3.0 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | XXL Singlepack (μονή συσκευασία εξαιρετικά υψηλής χωρητικότητας) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~4.000 σελίδες (ISO/IEC 24711) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Δοχείο μελάνης εξαιρετικά υψηλής χωρητικότητας XXL. Ιδανικό για επαγγελματική εκτύπωση εγγράφων με γρήγορο στέγνωμα και αντοχή στις μουτζούρες. |






