Περιγραφή
| Μοντέλο | T7892 XXL Cyan – 34.2ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T789240 |
| Χρώμα | Cyan (Κυανό) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 34.2 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | DURABrite Ultra pigment ink (μελάνη χρωστικής) |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson WorkForce Pro WF-5110DW, WF-5190DW, WF-5620DWF, WF-5690DWF |
| EAN | 8715946529264 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.11 kg • Διαστάσεις: ~14.1 x 8.2 x 2.5 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | XXL Singlepack (μονή συσκευασία εξαιρετικά υψηλής χωρητικότητας) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~4.000 σελίδες (ISO/IEC 24711) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Δοχείο μελάνης εξαιρετικά υψηλής χωρητικότητας XXL. Ιδανικό για επαγγελματική εκτύπωση εγγράφων υψηλής ταχύτητας με αντοχή στο νερό και γρήγορο στέγνωμα. |








