Περιγραφή
| Μοντέλο | 407 Yellow – 38ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T07U440 |
| Χρώμα | Yellow (Κίτρινο) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 20.3 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | DURABrite Ultra pigment ink (μελάνη χρωστικής) |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson WorkForce Pro WF-4745, WF-4745DTWF |
| EAN | 8715946693835 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.09 kg • Διαστάσεις: ~14.2 x 9.5 x 3.0 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | XL Singlepack (μονή συσκευασία υψηλής χωρητικότητας) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~1.900 σελίδες (ISO/IEC 24711) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Δοχείο μελάνης με τεχνολογία DURABrite Ultra. Ανθεκτικό στο νερό, στις μουτζούρες και στους μαρκαδόρους. Ιδανικό για επαγγελματική εκτύπωση εγγράφων. |





