Περιγραφή
| Μοντέλο | T9131 Photo Black 200ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T913100 |
| Χρώμα | Photo Black (Φωτογραφικό Μαύρο) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 200 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | UltraChrome HDX pigment ink |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson SureColor SC-P5000 |
| EAN | 0010343929944 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.40 kg • Διαστάσεις: 21.5 x 11.5 x 4.0 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~ 1.400 σελίδες (εκτίμηση) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Επαγγελματική μελάνη pigment με τεχνολογία UltraChrome HDX για εκτυπώσεις αρχειακής ποιότητας, εξαιρετική αντοχή στο φως και σταθερότητα χρώματος |






