Περιγραφή
| Μοντέλο | T44Q7 Gray 350 ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T44Q740 |
| Χρώμα | Gray (Γκρι) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 350 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | UltraChrome PRO 12 pigment ink |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson SureColor SC-P7500, SC-P7500 Spectro, SC-P9500, SC-P9500 Spectro |
| EAN | 8715946668802 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.57 kg • Διαστάσεις: 24.5 x 11.6 x 4.6 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Επαγγελματική μελάνη pigment με τεχνολογία UltraChrome PRO 12. Τα γκρι μελάνια βελτιώνουν την ισορροπία των ουδέτερων γκρι αποχρώσεων, μειώνουν το φαινόμενο μπρούτζου (bronzing) και ελαχιστοποιούν τις χρωματικές αποκλίσεις |





