Περιγραφή
| Μοντέλο | T602B Magenta 110ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T602B00 |
| Χρώμα | Magenta (Ματζέντα) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 110 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | UltraChrome K3 pigment ink |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson Stylus Pro 7800, Stylus Pro 9800 |
| EAN | 0010343865563 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.18 kg • Διαστάσεις: 19.0 x 11.0 x 3.0 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~ 1.400 σελίδες (εκτίμηση) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Επαγγελματική μελάνη pigment με τεχνολογία UltraChrome K3 για εκτυπώσεις αρχειακής ποιότητας, εξαιρετική γυαλάδα και αντοχή στο ξύσιμο |






