Περιγραφή
| Μοντέλο | T5918 Matte Black 700ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T591800 |
| Χρώμα | Matte Black (Ματ Μαύρο) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 700 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | UltraChrome K3 pigment ink |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson Stylus Pro 11880 |
| EAN | 0010343862784 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~1.21 kg • Διαστάσεις: 40.0 x 14.6 x 6.1 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~ 300 σελίδες (εκτίμηση) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Επαγγελματική μελάνη pigment αρχειακής ποιότητας με τεχνολογία τριών επιπέδων μαύρου για ουδέτερες ασπρόμαυρες εκτυπώσεις χωρίς μεταμερισμό |







