Περιγραφή
| Μοντέλο | T44J8 Matte Black 700 ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T44J840 |
| Χρώμα | Matte Black (Μαύρο Ματ) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 700 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | UltraChrome PRO 12 pigment ink |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson SureColor SC-P7500, SC-P7500 Spectro, SC-P9500, SC-P9500 Spectro, SC-P7560, SC-P9560 |
| EAN | 8715946668093 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~1.05 kg • Διαστάσεις: 35.0 x 11.5 x 5.0 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Επαγγελματική μελάνη pigment με τεχνολογία UltraChrome PRO 12. Βελτιωμένη απόδοση Dmax για πιο φωτεινές εκτυπώσεις με ενισχυμένο τονικό εύρος τόσο σε ασπρόμαυρες όσο και σε έγχρωμες εκτυπώσεις |




