Περιγραφή
| Μοντέλο | T40C1 Black 50 ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T40C140 |
| Χρώμα | Black (Μαύρο) |
| Τύπος προϊόντος | Ink Cartridge (Κασέτα μελάνης) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 50 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | UltraChrome XD2 pigment ink |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson SureColor SC-T2100, SC-T3100, SC-T3100N, SC-T5100, SC-T5100N |
| EAN | 8715946631066 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.11 kg • Διαστάσεις: 13.2 x 11.1 x 3.5 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Επαγγελματική μελάνη pigment UltraChrome XD2 για εκτυπώσεις μεγάλου format, ευκρινές κείμενο, γρήγορο στέγνωμα και αντοχή σε γρατσουνιές και υγρασία |






