Περιγραφή
| Μοντέλο | T41E5 Matte Black 700 ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T41E540 |
| Χρώμα | Matte Black (Μαύρο Ματ) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 700 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | UltraChrome XD2 pigment ink |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson SureColor SC-T3405, SC-T3405N, SC-T5405, SC-T5400M, SC-T3100, SC-T3100N, SC-T3400, SC-T3400N, SC-T5400 |
| EAN | 8715946639833 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~1.05 kg • Διαστάσεις: 35.1 x 11.8 x 4.8 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Επαγγελματική μελάνη pigment UltraChrome XD2 για εκτυπώσεις μεγάλου format, ευκρινές κείμενο, αντοχή στο θάμπωμα και εξαιρετική ποιότητα σε τεχνικές εφαρμογές AEC, CAD και GIS |




