Περιγραφή
| Μοντέλο | T41F4 Yellow 350 ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T41F440 |
| Χρώμα | Yellow (Κίτρινο) |
| Τύπος προϊόντος | Ink Cartridge (Κασέτα μελάνης) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 350 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | UltraChrome XD2 pigment ink |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson SureColor SC-T3400, SC-T3400N, SC-T3405, SC-T3405N, SC-T5400, SC-T5400M, SC-T5405 |
| EAN | 8715946633183 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.58 kg • Διαστάσεις: 24.5 x 4.5 x 11.5 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Επαγγελματική μελάνη pigment UltraChrome XD2 για εκτυπώσεις μεγάλου format, ευκρινές κείμενο και εξαιρετική ποιότητα σε τεχνικές εφαρμογές AEC, CAD και GIS |




