Περιγραφή
| Μοντέλο | T50M8 UltraChrome XD3 Matte Black – 700ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T50M800 |
| Χρώμα | Matte Black (Μαύρο Ματ) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 700 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | UltraChrome XD3 pigment ink (μελάνη χρωστικής) |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson SureColor SC-T3700, SC-T5700, SC-T7700 |
| EAN | 8715946692852 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~1.03 kg • Διαστάσεις: ~35 x 11.7 x 4.5 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία υψηλής χωρητικότητας) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | N/A (δοχείο μελάνης για επαγγελματικούς εκτυπωτές μεγάλου format) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Δοχείο μελάνης με τεχνολογία UltraChrome XD3. Ιδανικό για τεχνικά σχέδια, CAD, GIS χάρτες και σήμανση με υψηλή αντοχή στο νερό και στις μουτζούρες. |




