Περιγραφή
| Μοντέλο | UltraChrome XD3 Red T50MF – 700ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T50MF00 |
| Χρώμα | Red (Κόκκινο) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 700 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | UltraChrome XD3 pigment ink (μελάνη χρωστικής) |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson SureColor SC-T3700, SC-T5700, SC-T7700 |
| EAN | 8715946692869 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~1.05 kg • Διαστάσεις: ~35 x 12 x 4.5 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία υψηλής χωρητικότητας) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | N/A (δοχείο μελάνης για επαγγελματικούς εκτυπωτές μεγάλου format) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Δοχείο μελάνης με τεχνολογία UltraChrome XD3. Ιδανικό για τεχνικά σχέδια, GIS χάρτες, σήμανση και γραφικά με υψηλή αντοχή στο νερό, στις μουτζούρες και στο ξεθώριασμα. |






