Περιγραφή
| Μοντέλο | UltraChrome XD3 Red T50UF – 350ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T50UF00 |
| Χρώμα | Red (Κόκκινο) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 350 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | UltraChrome XD3 pigment ink (μελάνη χρωστικής) |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson SureColor SC-T3700, SC-T5700, SC-T7700 |
| EAN | 8715946693026 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.58 kg • Διαστάσεις: ~24.5 x 11.5 x 4.3 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία υψηλής χωρητικότητας) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | N/A (δοχείο μελάνης για επαγγελματικούς εκτυπωτές μεγάλου format) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Δοχείο μελάνης με τεχνολογία UltraChrome XD3. Το κόκκινο μελάνι εξασφαλίζει πιο ζωντανές και έντονες κόκκινες αποχρώσεις, ιδανικό για εφαρμογές λιανικής (POS), σήμανση και γραφικά υψηλής ποιότητας. Υψηλή αντοχή στο νερό και στις μουτζούρες. |





