Περιγραφή
| Μοντέλο | T6536 Vivid Light Magenta 200ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T653600 |
| Χρώμα | Vivid Light Magenta (Ζωηρό Ανοικτό Ματζέντα) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 200 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | UltraChrome HDR pigment ink |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson Stylus Pro 4900, Stylus Pro 4900 Designer Edition, Stylus Pro 4900 SpectroProofer |
| EAN | 0010343877665 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.35-0.39 kg • Διαστάσεις: 21.5 x 11.5 x 4.0 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~ 1.400 σελίδες (εκτίμηση) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Επαγγελματική μελάνη pigment με τεχνολογία UltraChrome HDR. Παρέχει διευρυμένη χρωματική γκάμα, μείωση του grain και βελτιωμένη αντοχή στο φως. Αποτελεί μέρος της οικογένειας K3 pigment ink για εξαιρετική απόδοση σε φωτογραφικές εκτυπώσεις. |








