Περιγραφή
| Μοντέλο | T7606 Vivid Light Magenta 26ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T76064010 |
| Χρώμα | Vivid Light Magenta (Ζωηρό Ανοικτό Ματζέντα) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 25.9 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | UltraChrome HD pigment ink |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson SureColor SC-P600 |
| EAN | 8715946539119 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.07 kg • Διαστάσεις: 14.2 x 11.2 x 3.3 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~ 1.100 σελίδες (εκτίμηση) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Μελάνη pigment με τεχνολογία UltraChrome HD. Αποτελεί μέρος 9-χρωμου συστήματος, παρέχει εξαιρετική απόδοση σε φωτογραφικές εκτυπώσεις με ομαλές διαβαθμίσεις και αντοχή στο ξεθώριασμα. |





