Περιγραφή
| Μοντέλο | T6734 Yellow 70ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C13T67344A |
| Χρώμα | Yellow (Κίτρινο) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 70 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | Dye-based ink |
| Συμβατότητα (Printers) | Epson L800, L805, L810, L850 |
| EAN | 8715946599496 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.10 kg • Διαστάσεις: 6.0 x 6.0 x 14.0 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~ 1.500 σελίδες (εκτίμηση) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Αυθεντική μελάνη Epson 6-χρωμου συστήματος φωτογραφικής εκτύπωσης. Ιδανική για εκτυπώσεις φωτογραφιών υψηλής ποιότητας με εξαιρετική απόδοση χρωμάτων και ομαλές διαβαθμίσεις. |









