Περιγραφή
| Μοντέλο | HP 10 Black 69 ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C4844A |
| Χρώμα | Black (Μαύρο) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 69 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | Pigment-based ink |
| Συμβατότητα (Printers) | HP DesignJet 10ps, 20ps, 50ps, 70, 90, 100, 110, 120, 130, 500, 510, 800 |
| EAN | 0088698205440 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.13 kg • Διαστάσεις: 14.0 x 10.7 x 3.6 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~ 2.200 σελίδες (εκτίμηση με βάση κάλυψη 5%) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Επαγγελματική μελάνη pigment για ευκρινές μαύρο κείμενο και υψηλή απόδοση σε εκτυπώσεις μεγάλου όγκου |




