Περιγραφή
| Μοντέλο | HP 711 Black 80 ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | CZ133A |
| Χρώμα | Black (Μαύρο) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 80 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | HP Thermal Inkjet, Pigment-based ink |
| Συμβατότητα (Printers) | HP DesignJet T100, T120, T125, T130, T520, T525, T530 Series |
| EAN | 0886112841164 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.16 kg • Διαστάσεις: 11.9 x 12.6 x 3.6 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~ 80 ml (εκτίμηση ανάλογα με την κάλυψη) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Επαγγελματική μελάνη pigment για εκτυπώσεις μεγάλου format, γρήγορο στέγνωμα, αντοχή σε μουτζούρες και ευκρινείς γραμμές |




