Περιγραφή
| Μοντέλο | HP 711 Yellow 3 Pack 29 ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | CZ136A |
| Χρώμα | Yellow (Κίτρινο) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 29 ml ανά κασέτα (3 τεμάχια) |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | HP Thermal Inkjet, Dye-based ink |
| Συμβατότητα (Printers) | HP DesignJet T100, T120, T125, T130, T520, T525, T530 Series |
| EAN | 0886112841201 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.18 kg • Διαστάσεις: 11.5 x 4.5 x 10.0 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | 3-pack (τριπλή συσκευασία) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~ 700 σελίδες ανά κασέτα (εκτίμηση) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Επαγγελματική μελάνη dye για εκτυπώσεις μεγάλου format, γρήγορο στέγνωμα, αντοχή σε μουτζούρες και ζωντανά χρώματα |




