Περιγραφή
| Μοντέλο | HP 711 Yellow 29 ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | CZ132A |
| Χρώμα | Yellow (Κίτρινο) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 29 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | HP Thermal Inkjet, Dye-based ink |
| Συμβατότητα (Printers) | HP DesignJet T100, T120, T125, T130, T520, T525, T530 Series |
| Ακροφύσια κεφαλής | 1376 |
| Σταγόνα μελάνης | 5.5 pl |
| EAN | 0886112841157 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.08 kg • Διαστάσεις: 11.4 x 12.6 x 2.5 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~ 29 ml (εκτίμηση ανάλογα με την κάλυψη) |
| Περιβαλλοντικές συνθήκες λειτουργίας | Θερμοκρασία: 5 έως 35 °C • Υγρασία: 10 έως 90% RH |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Επαγγελματική μελάνη dye για εκτυπώσεις μεγάλου format, γρήγορο στέγνωμα, αντοχή σε μουτζούρες και ευκρίνεια γραμμών έως 0.02 mm |




