Περιγραφή
| Μοντέλο | HP 712 Black – 80ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | 3ED71A |
| Χρώμα | Black (Μαύρο) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 80 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | HP Thermal Inkjet • Pigment-based ink (μελάνη χρωστικής) |
| Συμβατότητα (Printers) | HP DesignJet T210, T230, T250, T630, T650, Studio 24in, Studio 36in |
| Διάρκεια ζωής (Shelf Life) | 18 μήνες |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Βάρος: ~0.08 kg • Διαστάσεις: 11.9 x 3.6 x 12.6 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Standard Yield Singlepack (μονή συσκευασία τυπικής χωρητικότητας) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | N/A (δοχείο μελάνης για επαγγελματικούς εκτυπωτές μεγάλου format) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Γνήσιο δοχείο μελάνης HP με μελάνη χρωστικής. Ανθεκτικό στο νερό και στο ξεθώριασμα. Ιδανικό για επαγγελματικές εκτυπώσεις μεγάλου format, τεχνικά σχέδια, GIS χάρτες και αφίσες. |




