Περιγραφή
| Μοντέλο | HP 712 Magenta – 29ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | 3ED68A |
| Χρώμα | Magenta (Μαγέντα) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 29 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | HP Thermal Inkjet • Dye-based ink (μελάνη βαφής) |
| Συμβατότητα (Printers) | HP DesignJet T210, T230, T250, T630, T650, Studio 24in, Studio 36in |
| Διάρκεια ζωής (Shelf Life) | 18 μήνες |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Βάρος: ~0.07 kg • Διαστάσεις: 11.4 x 2.5 x 12.6 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Standard Capacity Singlepack (μονή συσκευασία τυπικής χωρητικότητας) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | N/A (δοχείο μελάνης για επαγγελματικούς εκτυπωτές μεγάλου format) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Γνήσιο δοχείο μελάνης HP. Ιδανικό για επαγγελματικές εκτυπώσεις μεγάλου format, τεχνικά σχέδια, GIS χάρτες και αφίσες με ζωντανά χρώματα. Ανθεκτικό στο ξεθώριασμα και την υγρασία. |




