Περιγραφή
| Μοντέλο | HP 713 DesignJet Printhead Replacement Kit |
| Κωδικός Κατασκευαστή | 3ED58A |
| Χρώμα | Black (Μαύρο), Cyan (Κυανό), Magenta (Μαγέντα), Yellow (Κίτρινο) |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | HP Thermal Inkjet • Black: Pigment-based • Cyan/Magenta/Yellow: Dye-based |
| Ακροφύσια (Nozzles) | 5.504 συνολικά (1.376 ανά χρώμα) |
| Μέγεθος σταγόνας | 12 pl (μαύρο) • 6 pl (κυανό, ματζέντα, κίτρινο) |
| Πλάτος εκτύπωσης | 1.15 in (29,2 mm) |
| Συμβατότητα (Printers) | HP DesignJet T210, T230, T250, T630, T650, Studio 24in, Studio 36in, Studio Steel 24in, Studio Steel 36in |
| EAN | 00193905352807 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Καθαρό βάρος: ~0,47 kg • Μικτό βάρος: ~0,62 kg • Διαστάσεις: 31,4 x 15,6 x 9,7 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία κεφαλής) |
| Διάρκεια ζωής (Shelf Life) | 18 μήνες |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Κεφαλή εκτύπωσης 4 χρωμάτων σε ενιαία συσκευασία. Περιέχει 5.504 ακροφύσια. Σχεδιασμένη για τους επαγγελματικούς εκτυπωτές μεγάλου format HP DesignJet σειράς T200, T600 και Studio. |




