Περιγραφή
| Μοντέλο | HP 72 Cyan 130 ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C9371A |
| Χρώμα | Cyan (Κυανό) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 130 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | HP Thermal Inkjet, Dye-based ink |
| Συμβατότητα (Printers) | HP DesignJet T610, T620, T770, T790, T795, T1100, T1100 MFP, T1120, T1200, T1300, T2300 Series |
| EAN | 808736779784 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.24 kg • Διαστάσεις: 20.3 x 12.9 x 4.0 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~ 130 ml (εκτίμηση ανάλογα με την κάλυψη) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Επαγγελματική μελάνη dye για εκτυπώσεις μεγάλου format, έντονα χρώματα, γρήγορο στέγνωμα και αντοχή σε μουτζούρες |




