Περιγραφή
| Μοντέλο | HP 72 Gray & Photo Black Printhead |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C9380A |
| Χρώματα | Gray (Γκρι) & Photo Black (Φωτογραφικό Μαύρο) |
| Τύπος προϊόντος | Κεφαλή εκτύπωσης |
| Τεχνολογία | HP Thermal Inkjet |
| Ακροφύσια κεφαλής | 2112 |
| Σταγόνα μελάνης | 6 pl |
| Συμβατότητα (Printers) | HP DesignJet T610, T620, T770, T790, T795, T1100, T1120, T1200, T1300, T2300 Series |
| EAN | 808736779593 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.11 kg • Διαστάσεις: 14.3 x 13.2 x 2.8 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Διάρκεια ζωής | 12 μήνες (σε ασφράγιστη συσκευασία) |
| Περιβαλλοντικές συνθήκες λειτουργίας | Θερμοκρασία: 15 έως 35 °C • Υγρασία: 20 έως 80% RH |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Κεφαλή εκτύπωσης 2 χρωμάτων (γκρι και φωτογραφικό μαύρο). Σχεδιασμένη για χρήση με γνήσια μελάνη HP Vivera. Ενσωματωμένη νοημοσύνη για βελτιστοποίηση ποιότητας εκτύπωσης και μεγιστοποίηση διάρκειας ζωής |




