Περιγραφή
| Μοντέλο | HP 727 Cyan 130 ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | B3P19A |
| Χρώμα | Cyan (Κυανό) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 130 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | HP Thermal Inkjet, Dye-based ink |
| Συμβατότητα (Printers) | HP DesignJet T920, T930, T1500, T1530, T2500, T2530 Series |
| EAN | 887111963741 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.25 kg • Διαστάσεις: 20.2 x 12.9 x 4.0 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~ 130 ml (εκτίμηση ανάλογα με την κάλυψη) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Επαγγελματική μελάνη dye για εκτυπώσεις μεγάλου format, γρήγορο στέγνωμα, αντοχή σε μουτζούρες και ζωντανά χρώματα |




