Περιγραφή
| Μοντέλο | HP 727 Photo Black 300 ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | F9J79A |
| Χρώμα | Photo Black (Φωτογραφικό Μαύρο) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 300 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | HP Thermal Inkjet, Dye-based ink |
| Συμβατότητα (Printers) | HP DesignJet T920, T930, T1500, T1530, T2500, T2530 |
| EAN | 0887111963789 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.49 kg • Διαστάσεις: 28.3 x 11.8 x 4.1 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~ 300 ml (εκτίμηση ανάλογα με την κάλυψη) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Επαγγελματική μελάνη dye για εκτυπώσεις μεγάλου format, γρήγορο στέγνωμα, αντοχή σε μουτζούρες και εξαιρετική αναπαραγωγή μαύρου και ουδέτερων γκρι αποχρώσεων |




