Περιγραφή
| Μοντέλο | HP 82 Yellow 69 ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C4913A |
| Χρώμα | Yellow (Κίτρινο) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 69 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | HP Thermal Inkjet, Dye-based ink |
| Συμβατότητα (Printers) | HP DesignJet 10ps, 20ps, 50ps, 120, 120nr, 500, 500ps, 510, 800, 800ps, 815mfp, 820mfp, Copier cc800ps |
| EAN | 0882780756687 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.15 kg • Διαστάσεις: 14.3 x 12.5 x 3.9 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~ 1.400 – 3.200 σελίδες (εκτίμηση ανάλογα με την κάλυψη) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Επαγγελματική μελάνη dye για εκτυπώσεις μεγάλου format, έντονα χρώματα και ακρίβεια γραμμών σε τεχνικές και φωτογραφικές εκτυπώσεις |




