Περιγραφή
| Μοντέλο | HP 90 Black 400 ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C5058A |
| Χρώμα | Black (Μαύρο) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 400 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | HP Thermal Inkjet, Pigment-based ink |
| Συμβατότητα (Printers) | HP DesignJet 4000, 4000ps, 4020, 4020ps, 4500, 4500mfp, 4500ps, 4520, 4520 HD-MFP, 4520ps Series |
| EAN | 0829160222592 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.64 kg • Διαστάσεις: 20.3 x 6.4 x 12.1 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~ 400 ml (εκτίμηση ανάλογα με την κάλυψη) |
| Περιβαλλοντικές συνθήκες λειτουργίας | Θερμοκρασία: 5 έως 40 °C • Υγρασία: 20 έως 80% RH |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Επαγγελματική μελάνη pigment για εκτυπώσεις μεγάλου format AEC, CAD και GIS, με ευκρινείς γραμμές και ανθεκτικό μαύρο |





