Περιγραφή
| Μοντέλο | HP 90 Magenta 400 ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C5063A |
| Χρώμα | Magenta (Ματζέντα) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 400 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | HP Thermal Inkjet, Dye-based ink |
| Συμβατότητα (Printers) | HP DesignJet 4000, 4000ps, 4020, 4020ps, 4500, 4500mfp, 4500ps, 4520, 4520 HD-MFP, 4520ps Series |
| Σταγόνα μελάνης | 5 pl |
| EAN | 0882780757295 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.64 kg • Διαστάσεις: 20.3 x 6.4 x 12.1 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~ 400 ml (εκτίμηση ανάλογα με την κάλυψη) |
| Περιβαλλοντικές συνθήκες λειτουργίας | Θερμοκρασία: 5 έως 40 °C • Υγρασία: 20 έως 80% RH |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Επαγγελματική μελάνη dye για εκτυπώσεις μεγάλου format AEC, CAD και GIS, με έντονα χρώματα και ακρίβεια γραμμών |





