Περιγραφή
| Μοντέλο | 72 Matte Black |
| Κωδικός Κατασκευαστή | C9403A |
| Χρώμα | Matte Black (Ματ Μαύρο) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 130 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | Pigment-based (με βάση χρωστική ουσία) • HP Vivera |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) • Standard Yield |
| Συμβατότητα (Printers) | HP DesignJet T610, T620, T770, T790, T795, T1100, T1120, T1200, T1300, T2300 Series |
| EAN / UPC | 0882780984192 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.25 kg • Διαστάσεις: 202 x 129 x 40 mm |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Πρωτότυπο γνήσιο μελάνι HP DesignJet. Ανθεκτικό στο νερό, τις γρατζουνιές και το ξεθώριασμα. Συμμετέχει στο πρόγραμμα ανακύκλωσης HP Planet Partners. |




