Περιγραφή
| Μοντέλο | 920XL High Yield Cyan |
| Κωδικός Κατασκευαστή | CD972AE |
| Χρώμα | Cyan (Κυανό) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 6 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | Dye-based (βαφής) • HP Thermal Inkjet |
| Σταγόνα μελάνης | 5.5 pl (HDW) / 1.3 pl (LDW) |
| Ακροφύσια | 336 HDW, 336 LDW |
| Συμβατότητα (Printers) | HP OfficeJet 6000, 6000 Wireless, 6500, 6500A, 6500A Plus, 7000, 7500A Wide Format |
| EAN | 884420649274 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.04-0.05 kg • Διαστάσεις: 10.6 x 2.4 x 11.5 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) • XL (High Yield) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~ 700 σελίδες (ISO/IEC 24711) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Πρωτότυπο γνήσιο μελάνι HP. Ταχείας ξήρανσης. Περιέχει έως 80% ανακυκλωμένο περιεχόμενο. Συμμετέχει στο πρόγραμμα ανακύκλωσης HP Planet Partners. |








