Περιγραφή
| Μοντέλο | HP 963 Black – 24ml |
| Κωδικός Κατασκευαστή | 3JA26AE |
| Χρώμα | Black (Μαύρο) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 24 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | Pigment ink (μελάνη χρωστικής) – HP Thermal Inkjet |
| Συμβατότητα (Printers) | HP OfficeJet Pro 9010, 9012, 9013, 9014, 9015, 9016, 9018, 9019, 9020, 9022, 9023, 9025, 9026 |
| EAN | 0192545866620 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.09 kg • Διαστάσεις: ~11.9 x 3.6 x 12.6 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Standard Capacity Singlepack (μονή συσκευασία τυπικής χωρητικότητας) |
| Πρόβλεψη απόδοσης / σελίδες (yield) | ~1.000 σελίδες (ISO/IEC 24711) |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Δοχείο μελάνης τυπικής χωρητικότητας με μελάνη χρωστικής. Ιδανικό για επαγγελματική εκτύπωση εγγράφων με σαφή, ευκρινή κείμενα και αντοχή στο νερό και στις μουτζούρες. |






