Περιγραφή
| Μοντέλο | 745 Chromatic Red |
| Κωδικός Κατασκευαστή | F9K00A |
| Χρώμα | Chromatic Red (Χρωματικό Κόκκινο) |
| Χωρητικότητα / Όγκος | 130 ml |
| Τεχνολογία / Τύπος μελάνης | Pigment-based (με βάση χρωστική ουσία) • HP Thermal Inkjet |
| Σταγόνα μελάνης | 6 pl (picoliters) |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) • Standard Yield |
| Συμβατότητα (Printers) | HP DesignJet Z2600 PostScript, HP DesignJet Z5600 PostScript |
| EAN | 725184104633 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.25 kg • Διαστάσεις: 202 x 129 x 40 mm |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Πρωτότυπο γνήσιο μελάνι HP DesignJet. Το χρωματικό κόκκινο (Chromatic Red) μελάνι επεκτείνει τη χρωματική γκάμα και είναι ιδανικό για εντυπωσιακές αφίσες και σήμανση. Ανθεκτικό στο νερό, τις γρατζουνιές και το ξεθώριασμα. Οι εκτυπώσεις διατηρούνται έως 200 χρόνια. |





