Περιγραφή
| Μοντέλο | HP 203A Yellow |
| Κωδικός Κατασκευαστή | CF542A |
| Χρώμα | Yellow (Κίτρινο) |
| Απόδοση (σελίδες) | 1.300 σελίδες |
| Τεχνολογία / Τύπος | Laser (Original HP JetIntelligence) |
| Συμβατότητα (Printers) | HP Color LaserJet Pro M254dw, M254nw, MFP M280nw, MFP M281fdn, MFP M281fdw, MFP M281cdw |
| EAN | 0190781107101 |
| Βάρος / Διαστάσεις συσκευασίας | Μικτό βάρος: ~0.75 kg • Διαστάσεις: 36.3 x 9.6 x 11.1 cm |
| Σειρά / Τύπος Συσκευασίας | Singlepack (μονή συσκευασία) |
| Χώρα Κατασκευής | Ιαπωνία |
| Σημειώσεις / Επιπλέον πληροφορίες | Γνήσιο toner HP • Αυτόματη αφαίρεση στεγανοποιητικής ταινίας • Εγγύηση γνησιότητας HP Premium Protection |










