Περιγραφή
| Model | ProBook 465 G11 – 9Y7X3ET |
| Χρώμα | Silver |
| Διάσταση Οθόνης | 16″ + |
| Ανάλυση Οθόνης | WUXGA (1920 X 1200) |
| Τύπος επεξεργαστή | AMD Ryzen 7 |
| CPU | AMD Ryzen 7-7735U/4.7GHz/8C |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Κάρτα Γραφικών | AMD Radeon Graphics |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Μνήμη RAM Περιγραφή | 16GB DDR5-4800 MHz(1x16GB)DIMM |
| Χωρητικότητα δίσκου(ων) | 1 TB SSD |
| Οθόνη | 16″ WUXGA IPS 300 nits |
| Μνήμη γραφικών | Δυναμική συστήματος |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Τύπος 1ου Δίσκου | SSD |
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | Fingerprint Reader |
| Μπαταρία | 3 Cell Li-Ion 56 WHr |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Κάμερα | 5MP IR |
| Card reader | None |
| Κατηγορία | Business |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 35.94 x 25.11 x 1.09 cm |
| Σκληρός δίσκος | 1TB SSD PCIe NVMe |
| Θύρα HDMI | 1 x HDMI 2.1 |
| Πληκτρολόγιο | Premium/Spill-Resist/Backlit |
| Κατασκευαστής | HP |
| Mικρόφωνο | Dual Digital Array Microphones |
| Οπτικός δίσκος | None |
| Περιεχόμενα Συσκευασίας | PSU AC 65W USB-C |
| Θύρες | 1x headset/microphone combo |
| Σειρά προϊόντων | ProBook 465 Series |
| Ηχείο(α) | Dual Stereo Speakers |
| Οθόνη Αφής | Όχι |
| Θύρα USB | 2xUSB-A/2xUSB-C |
| Βάρος | 1.74 kg |
| WiFi | MediaTek Wi-Fi 6E RZ616 (2×2) |
| Ενσύρματο δίκτυο | RJ-45 (10/100/1000) |
| Εγγύηση | 3 Years On Site Next Day |
![HP Laptop Probook 465 G11 16" WUXGA [R7-7735U | 16GB | 1TB SSD M.2 | Win 11 Pro | 3Y] / 9Y7X3ET](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/HP-Laptop-ProBook-465-G11-1.png)
![HP Laptop Probook 465 G11 16" WUXGA [R7-7735U | 16GB | 1TB SSD M.2 | Win 11 Pro | 3Y] / 9Y7X3ET - Image 2](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/HP-Laptop-ProBook-465-G11-04-1.png)
![HP Laptop Probook 465 G11 16" WUXGA [R7-7735U | 16GB | 1TB SSD M.2 | Win 11 Pro | 3Y] / 9Y7X3ET - Image 3](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/HP-Laptop-ProBook-465-G11-03-1.png)
![HP Laptop Probook 465 G11 16" WUXGA [R7-7735U | 16GB | 1TB SSD M.2 | Win 11 Pro | 3Y] / 9Y7X3ET - Image 4](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/HP-Laptop-ProBook-465-G11-02-1-1.png)
![HP Laptop Probook 465 G11 16" WUXGA [R7-7735U | 16GB | 1TB SSD M.2 | Win 11 Pro | 3Y] / 9Y7X3ET - Image 5](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/HP-Laptop-ProBook-465-G11-05-1.png)
![HP Laptop 250 G10 15.6" FHD [i3-1315U | 8GB | 512GB SSD M.2 | Win 11 Pro | 1Y] / AK9P3AT](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/HP-Laptop-250-G10-Gray-300x300.png)
![HP Laptop ProBook 440 G10 14" FHD [i5-1335U | 8GB | 512GB SSD M.2 | Win 11 Pro | 3Y] / 968P5ET](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/HP-Laptop-ProBook-440-G10-1-300x300.png)
![HPE Server ProLiant ML30 Gen11 [E-2434 | 32GB | 2x480GB SSD | 800W PSU | 3Y] / P71387-425](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/HPE-Server-ProLiant-ML30-02-300x300.webp)
![HP PC Pro Mini 400 G9 [i5-14500T | 16GB | 512GB SSD M.2 | Win 11 Pro | 5Y] / B6XQ3ET](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/HP-PC-Pro-Mini-400-G9-1-300x300.png)