Περιγραφή
| Αναλογία οθόνης | 16:9 |
| Φωτεινότητα εικόνας | 350 nits |
| Υποστήριξη χρώματος | 1.07B |
| Aντίθεση εικόνας | 1000:1 |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 71.4 x 22.7 x 60.34 cm |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60 Hz |
| Κατασκευαστής | HP |
| Model | E32k G5 4K USB-C |
| Κατηγορία | Business |
| Σχεδιασμός Οθόνης | Flat |
| Οθόνη | 32″ 4K IPS 60Hz |
| Τεχνολογία panel | IPS |
| Ανάλυση | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Περιεχόμενα Συσκευασίας | 1 USB Type-C to Type-C cable |
| Κατανάλωση ενέργειας | 210W/ 39W/ 0.5W |
| Σειρά προϊόντων | E series |
| Χρόνος απόκρισης | 5 ms |
| Ηχείο(α) | 2x3W |
| Τύπος | Monitor |
| Συνδεσιμότητα | USB-C, Display Port, HDMI |
| Βάρος | 8,4kg |
| Εργοδυναμία οθόνης | Vesa (100x100mm), Tilt, Pivot, Swivel, Height Adjustable Stand (HAS) |
| Εγγύηση | 3 Years HP/ Standard Bench |
![HP Monitor E32k G5 32'' [IPS | 4K | 60Hz | 5ms | 3Y] / 6N4D6AA](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/6N4D6AA.png)
![HP Monitor E32k G5 32'' [IPS | 4K | 60Hz | 5ms | 3Y] / 6N4D6AA - Image 2](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/6N4D6AA-02.png)
![HP Monitor E32k G5 32'' [IPS | 4K | 60Hz | 5ms | 3Y] / 6N4D6AA - Image 3](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/6N4D6AA-03.png)
![ASUS Monitor VA24EHF 23.8" [IPS | FHD | 100Hz | 1ms | Adaptive-Sync | Eye Care | 3Y] / 90LM0560-B04170](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/90LM0560-B04170-300x300.png)
![LENOVO Monitor ThinkVision T24v-30 23.8" [IPS | FHD | 75Hz | 6ms | Height adjustable | 3Y] / 63D8MAT3EU](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/63D8MAT3EU-300x300.png)
![MSI Monitor Pro 24" [IPS | FHD | 100Hz | 1ms | 2Y] / MP243X](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/MP243X-300x300.png)
![DELL Monitor 23.8" Ultrasharp [IPS | FHD | 120Hz | 8ms | Height Adjustable | 3Y] / U2424H](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/U2424H-300x300.png)