Περιγραφή
| Έξοδος ήχου | Realtek ALC3867 |
| Κατηγορία | Business |
| Χρώμα | Black |
| CPU | AMDRyzen™ 7PRO-5750G/3.8GHz/8C |
| Τύπος Desktop | Desktop Mini |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 17.7 x 17.5 x 3.4 cm |
| Χωρητικότητα δίσκου(ων) | 512GB SSD |
| Τύπος 1ου Δίσκου | SSD |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Κάρτα Γραφικών | AMD Radeon™ |
| Μνήμη γραφικών | Δυναμική συστήματος |
| Σκληρός δίσκος | 512 GB PCIe NVMe M.2 SSD |
| Κατασκευαστής | HP |
| Model | 623A3ET |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Οπτικός δίσκος | None |
| Περιεχόμενα Συσκευασίας | Wired KB 125 & Mouse 125 |
| Θύρες | 2xDisplayPort 1.4/1xexternal |
| Τροφοδοσία | PSU AC 90W |
| Τύπος επεξεργαστή | AMD Ryzen 7 |
| Σειρά προϊόντων | Elite Mini 805 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Θύρα USB | 6xUSB-A/1xUSB-C |
| Βάρος | 1.45 kg |
| WiFi | Realtek Wi-Fi 6 RTL8852BE(2×2) |
| Ενσύρματο δίκτυο | 1x RJ45(10/100/1000) |
| Εγγύηση | 5Y Service Upgrade |
![HP PC Elite Mini 805 G8 [R7-5750G | 16GB | 512GB SSD M.2 | Win 11 Pro | 5Y] / 623A3ET](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/HP-PC-Elite-Mini-805-G8-1.png)
![HP PC Elite Mini 805 G8 [R7-5750G | 16GB | 512GB SSD M.2 | Win 11 Pro | 5Y] / 623A3ET - Image 2](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/HP-PC-Elite-Mini-805-G8-03.png)
![HP PC Elite Mini 805 G8 [R7-5750G | 16GB | 512GB SSD M.2 | Win 11 Pro | 5Y] / 623A3ET - Image 3](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/HP-PC-Elite-Mini-805-G8-02.png)
![HP Laptop EliteBook UG1q 14" 2.2K Touch [Snapdragon X Elite X1E-78-100 | 16GB | 1TB SSD M.2 | Win 11 Pro | 5Y] / A37A4ET](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/HP-Laptop-EliteBook-UG1q-300x300.png)
![HP Laptop ZBook 8 G1i 14" WUXGA [U7-255H | 16GB | 512GB SSD M.2 | Win 11 Pro | 3Y] / C85G2ET](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/HP-Laptop-ZBook-8-G1-Center-300x300.webp)
![HP Laptop EliteBook 865 G11 16" WUXGA [R7-8840U | 32GB | 1TB SSD M.2 | Win 11 Pro | 3Y] / 9G0Z4ET](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/HP-Laptop-EliteBook-865-G11-300x300.png)
![HP Laptop ZBook Firefly G11 16" WUXGA [U5-135H | 32GB | 512GB SSD M.2 | Intel Arc | Win 11 Pro | 3Y] / 98M75ET](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/HP-Laptop-ZBook-Firefly-G11-1-300x300.png)