Περιγραφή
| Model | ThinkBook 16 G8 – 21SK009AGM |
| Κατασκευαστής | Lenovo |
| Διάσταση Οθόνης | 16″ |
| Ανάλυση Οθόνης | WUXGA (1920 x 1200) |
| Τύπος επεξεργαστή | Intel Core Ultra 5 |
| CPU | Intel Core Ultra 5 225U |
| Κάρτα Γραφικών | Intel Integrated Graphics |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Μνήμη RAM Περιγραφή | 16GB DDR5-5200 |
| Χωρητικότητα Δίσκου | 512GB SSD |
| Τύπος 1ου Δίσκου | M.2 PCIe NVMe |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| WiFi | WiFi 6 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Κάμερα | HD 720p με Privacy Shutter |
| Μικρόφωνο | Dual Array |
| Ηχεία | Stereo με Dolby Audio |
| Οθόνη Αφής | Όχι |
| Εγγύηση | 3 Έτη Onsite |
![LENOVO Laptop Thinkbook 16 G8 16" WUXGA [U5-225U | 16GB | 512GB SSD M.2 | Win 11 Pro | 3Y] / 21SK009AGM](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/LENOVO-Laptop-ThinkBook-16-G7-Arctic-Grey.png)
![LENOVO Laptop Thinkbook 16 G8 16" WUXGA [U5-225U | 16GB | 512GB SSD M.2 | Win 11 Pro | 3Y] / 21SK009AGM - Image 2](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/LENOVO-Laptop-ThinkBook-16-G7-Arctic-Grey-03.png)
![LENOVO Laptop Thinkbook 16 G8 16" WUXGA [U5-225U | 16GB | 512GB SSD M.2 | Win 11 Pro | 3Y] / 21SK009AGM - Image 3](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/LENOVO-Laptop-ThinkBook-16-G7-Arctic-Grey-02.png)
![LENOVO Laptop Thinkbook 16 G8 16" WUXGA [U5-225U | 16GB | 512GB SSD M.2 | Win 11 Pro | 3Y] / 21SK009AGM - Image 4](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/LENOVO-Laptop-ThinkBook-16-G7-Arctic-Grey-04.png)
![LENOVO Laptop Thinkbook 16 G8 16" WUXGA [U5-225U | 16GB | 512GB SSD M.2 | Win 11 Pro | 3Y] / 21SK009AGM - Image 5](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/LENOVO-Laptop-ThinkBook-16-G7-Arctic-Grey-06.png)
![LENOVO Laptop Thinkbook 16 G8 16" WUXGA [U5-225U | 16GB | 512GB SSD M.2 | Win 11 Pro | 3Y] / 21SK009AGM - Image 6](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/LENOVO-Laptop-ThinkBook-16-G7-Arctic-Grey-05.png)