Περιγραφή
| Model | ThinkPad X9 G1 – 21QA001CGM |
| Χρώμα | Deep Black |
| Διάσταση Οθόνης | 14″ |
| Ανάλυση Οθόνης | WUXGA (1920 x 1200) |
| Τύπος επεξεργαστή | Intel Core Ultra 7 |
| CPU | Intel Core Ultra 7-258V |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Κάρτα Γραφικών | Intel Graphics |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Μνήμη RAM Περιγραφή | 32GB LPDDR5X (onboard) |
| Χωρητικότητα δίσκου(ων) | 1TB SSD M.2 PCIe |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Κατηγορία | Business Ultrabook |
| Οθόνη Αφής | Όχι |
| Εγγύηση | 3 χρόνια onsite |
![LENOVO Laptop ThinkPad X9 G1 14" WUXGA [U7-258V | 32GB | 1TB SSD M.2 | Win 11 Pro | 3Y] / 21QA001CGM](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/LENOVO-Laptop-ThinkPad-X9-15.png)
![LENOVO Laptop ThinkPad X9 G1 14" WUXGA [U7-258V | 32GB | 1TB SSD M.2 | Win 11 Pro | 3Y] / 21QA001CGM - Image 2](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/LENOVO-Laptop-ThinkPad-X9-15-03.png)
![LENOVO Laptop ThinkPad X9 G1 14" WUXGA [U7-258V | 32GB | 1TB SSD M.2 | Win 11 Pro | 3Y] / 21QA001CGM - Image 3](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/LENOVO-Laptop-ThinkPad-X9-15-02.png)
![LENOVO Laptop ThinkPad X9 G1 14" WUXGA [U7-258V | 32GB | 1TB SSD M.2 | Win 11 Pro | 3Y] / 21QA001CGM - Image 4](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/LENOVO-Laptop-ThinkPad-X9-15-04.png)
![LENOVO Laptop ThinkPad X9 G1 14" WUXGA [U7-258V | 32GB | 1TB SSD M.2 | Win 11 Pro | 3Y] / 21QA001CGM - Image 5](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/LENOVO-Laptop-ThinkPad-X9-06.png)
![LENOVO Laptop ThinkPad X9 G1 14" WUXGA [U7-258V | 32GB | 1TB SSD M.2 | Win 11 Pro | 3Y] / 21QA001CGM - Image 6](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/LENOVO-Laptop-ThinkPad-X9-15-05.png)