Περιγραφή
| Model | Yoga 7 2in1 14″ – 83JR001NGM |
| Χρώμα | Storm Grey |
| Διάσταση Οθόνης | 14″ |
| Ανάλυση Οθόνης | WUXGA (1920 x 1200) Touch |
| Τύπος επεξεργαστή | AMD Ryzen 5 AI |
| CPU | AMD Ryzen 5 8540U AI 340 |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Κάρτα Γραφικών | AMD Radeon Graphics |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Μνήμη RAM Περιγραφή | 16GB LPDDR5X (onboard) |
| Χωρητικότητα δίσκου(ων) | 512GB SSD M.2 PCIe |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Home |
| Κατηγορία | 2 in 1 Convertible |
| Οθόνη Αφής | Ναι |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
![LENOVO Laptop Yoga 7 2in1 14" WUXGA [R5 AI 340 | 16GB | 512GB SSD M.2 | Win 11 Home | 3Y] / 83JR001NGM](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/LENOVO-Laptop-Yoga-7-Cream.png)
![DELL Laptop Pro 16 PC16250 16" FHD+ [U7-255U | 16GB | 512GB SSD M.2 | Win 11 Pro | 3Y] / DELLPRO16U71651211](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/DELL-Laptop-Pro-16-Silver-300x300.png)

![DELL Laptop 14 DB04250 14" FHD+ Touch [U9-288V | 32GB | 1TB SSD M.2 | Win 11 Pro | 3Y] / DELL2IN1DBU932111P](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/DELL-Laptop-14-Plus-Touch-300x300.png)
![LENOVO Laptop ThinkPad T14s G1 14" FHD [R5-4650U | 8GB | 256GB SSD M.2 | Win 10 Pro | 3Y] / 20UH005DGM](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/LENOVO-Laptop-ThinkPad-T14s-G1-1-300x300.webp)