Περιγραφή
| Κατασκευαστής | LENOVO |
|---|---|
| Διάσταση οθόνης | 14.5” |
| Ανάλυση οθόνης | 3000×1876 |
| Επεξεργαστής | Intel Core Ultra 9 285H, 16C (6P + 8E + 2LPE) / 16T, Max Turbo up to 5.4GHz, 24MB |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Χαρακτηριστικά μνήμης | LPDDR5x-8533 |
| Μέγιστη Μνήμη | 32GB |
| Τύπος μνήμης | LPDDR5x |
| Slot Μνήμης | 32GB Ενσωματωμένη |
| Slots Μνήμης | 32GB Ενσωματωμένη |
| Σκληρός δίσκος | 1TB M.2 SSD |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Χωρητικότητα σκληρού δίσκου | 1T |
| Τύπος σκληρού δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | Intel |
| Κάρτα γραφικών | Intel Arc Graphics |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | Shared |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Arc Graphics |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Μοντέλο επεξεργαστή | 285H |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 5.4 GHz |
| TOPS Επεξεργαστή | 13 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 16 |
| Οπτικά μέσα | Not Available |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Web camera | IR & 5.0MP |
| Μπαταρία | Integrated battery |
| Διάρκεια Μπαταρίας (WHrs) | 84 |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| Thunderbolt | 2 |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| WiFi | WiFi 7 |
| Bluetooth | Ναι |
| Card reader | Ναι |
| I/O Ports | USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) x1, USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On x1, USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort 2.1 x2, HDMI 2.1, up to 8K/60Hz x1, Headphone / microphone combo jack (3.5mm), SD card reader |
| HDMI | 1 |
| Audio Headset | Ναι |
| Φωτιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | GR-EN |
| Γλώσσα (Πληκτρολογίου) | GR-EN |
| Τύπος Panel | OLED |
| Φωτεινότητα (nits) | 500 |
| Διαστάσεις (mm) | 325 x 228 x 17 |
| Βάρος (κιλά) | 1.54 |
| Επιπρόσθετα | AI PC, Memory soldered to systemboard no slots, Speakers optimized with Dolby Atmos& Smart Amplifier, IR camera for Windows Hello (facial recognition) with E-shutter, Touchscreen, Greek Backlit Keyboard , Lenovo USB-C 4-in-1 Hub Gen 2, MIL-STD-810H |
| Εγγύηση (μήνες) | 36 |
| Τύπος εγγύησης | 36 months Premium Care |
![LENOVO Laptop Yoga 7 Pro 14IAH10 14.5" 3K Touch [U9-285H | 32GB | 1TB SSD M.2 | Win 11 Home | 3Y] / 83KF0012GM](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/LENOVO-Laptop-Yoga-Slim-7-14ILL10.webp)
![LENOVO Laptop Yoga 7 Pro 14IAH10 14.5" 3K Touch [U9-285H | 32GB | 1TB SSD M.2 | Win 11 Home | 3Y] / 83KF0012GM - Image 2](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/LENOVO-Laptop-Yoga-Slim-7-14ILL10-03.webp)
![LENOVO Laptop Yoga 7 Pro 14IAH10 14.5" 3K Touch [U9-285H | 32GB | 1TB SSD M.2 | Win 11 Home | 3Y] / 83KF0012GM - Image 3](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/LENOVO-Laptop-Yoga-Slim-7-14ILL10-05.webp)
![LENOVO Laptop Yoga 7 Pro 14IAH10 14.5" 3K Touch [U9-285H | 32GB | 1TB SSD M.2 | Win 11 Home | 3Y] / 83KF0012GM - Image 4](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/LENOVO-Laptop-Yoga-Slim-7-14ILL10-02.webp)
![LENOVO Laptop Yoga 7 Pro 14IAH10 14.5" 3K Touch [U9-285H | 32GB | 1TB SSD M.2 | Win 11 Home | 3Y] / 83KF0012GM - Image 5](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/LENOVO-Laptop-Yoga-Slim-7-14ILL10-04.webp)
![LENOVO Laptop Yoga 7 Pro 14IAH10 14.5" 3K Touch [U9-285H | 32GB | 1TB SSD M.2 | Win 11 Home | 3Y] / 83KF0012GM - Image 6](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/LENOVO-Laptop-Yoga-Slim-7-14ILL10-06.webp)



