Περιγραφή
| Έξοδος ήχου | High Definition (HD) Audio |
| Κάμερα | None |
| Card reader | None |
| Κατηγορία | Business |
| Χρώμα | Black |
| CPU | Intel Core i7-13700T |
| Τύπος Desktop | Tiny Tower |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 179 x 182.9 x 36.5 mm |
| Χωρητικότητα δίσκου(ων) | 512GB SSD |
| Οθόνη | None |
| Τύπος 1ου Δίσκου | SSD |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Κάρτα Γραφικών | Intel UHD Graphics 770 |
| Μνήμη γραφικών | Δυναμική συστήματος |
| Σκληρός δίσκος | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 |
| Θύρα HDMI | 1x HDMI 2.1 TMDS |
| Θύρα ακουστικών | 1xjack(3.5mm) |
| Κατασκευαστής | Lenovo |
| Θύρα μικροφώνου | None |
| Model | ThinkCentre M70q G4-12E30045MG |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 11 Pro |
| Οπτικός δίσκος | None |
| Περιεχόμενα Συσκευασίας | USB Traditional KB & Mouse |
| Θύρες | 1x DisplayPort 1.4 |
| Τροφοδοσία | 135W 90% Adapter |
| Τύπος επεξεργαστή | Intel Core i7 |
| Σειρά προϊόντων | ThinkCentre |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Θύρα USB | 2x USB 3.2 Gen 2,1x USB 3.2 G1 |
| Βάρος | 1.25 kg |
| WiFi | Intel® Wi-Fi® 6E AX211, 11ax 2 |
| Ενσύρματο δίκτυο | 100/1000M |
| Εγγύηση | 3 years onsite |
![LENOVO PC ThinkCentre M70q G4 [i7-13700T | 16GB | 512GB SSD M.2 | Win 11 Pro | 3Y] / 12E30045MG](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/LENOVO-PC-ThinkCentre-M70q-G4.png)
![LENOVO PC ThinkCentre M70q G4 [i7-13700T | 16GB | 512GB SSD M.2 | Win 11 Pro | 3Y] / 12E30045MG - Image 2](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/LENOVO-PC-ThinkCentre-M70q-G4-03.png)
![LENOVO PC ThinkCentre M70q G4 [i7-13700T | 16GB | 512GB SSD M.2 | Win 11 Pro | 3Y] / 12E30045MG - Image 3](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/LENOVO-PC-ThinkCentre-M70q-G4-04.png)
![LENOVO PC ThinkCentre M70q G4 [i7-13700T | 16GB | 512GB SSD M.2 | Win 11 Pro | 3Y] / 12E30045MG - Image 4](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/LENOVO-PC-ThinkCentre-M70q-G4-02.png)
![DELL Laptop XPS 15 Plus 9530 15.6" [i7-13700H | 16GB | 512GB SSD M.2 | Nvidia GeForce RTX 4050 6GB | Win 11 Pro | 2Y] / XPS159530I713700H1](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/DELL-Laptop-XPS-9530-2-300x300.png)
![LENOVO Laptop V15 G4 AMN 15.6" FHD [R5-7520U | 16GB | 512GB SSD M.2 | AMD Radeon Graphics | Free Dos | 3Y] / 82YU00YQGM](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/LENOVO-Laptop-V15-G4-IRU-Business-Black-300x300.png)
![SAMSUNG Monitor Odyssey Neo G9 57" Ultrawide Curved [VA | DUHD | 240Hz | 1ms | 2Y] / LS57CG952NUXEN](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/SAMSUNG-Monitor-Odyssey-Neo-G9-57″-Ultrawide-Curved-VA-DUHD-240Hz-1ms-2Y-300x300.png)
![HP PC Pro Desk 290 G9 [i5-13500 | 16GB | 512GB SSD M.2 | Free DOS | 3Y] / 623Y0ET](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/HP-PC-Pro-Tower-290-G9-300x300.png)