Περιγραφή
| Αναλογία οθόνης | 5:4 |
| Φωτεινότητα εικόνας | 200 |
| Ενσωματωμένα ηχεία | No |
| Υποστήριξη χρώματος | 16.7M |
| Aντίθεση εικόνας | 1000:1 |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 43.2cm |
| Ρυθμός ανανέωσης | 75 Hz |
| Κατασκευαστής | LG |
| Model | 17BR30T-B |
| Κατηγορία | Consumer |
| Σχεδιασμός Οθόνης | Flat |
| Τεχνολογία panel | TN |
| Διάσταση Οθόνης | 17″ |
| Χρόνος απόκρισης | 5 ms |
| Τύπος | Touch screen |
| Συνδεσιμότητα | USB, D-Sub |
| Βάρος | 3,3 |
| Ανάλυση Θυρών | 1xUSB, 1xDsub |
| Εργοδυναμία οθόνης | Vesa (75x75mm), Tilt |
| Χρώμα | Black |
| Εγγύηση | 3 years onsite |
![LG Monitor 17'' Touch [TN | HD | 75Hz | 5ms | 3Y] / 17BR30T-B](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/17BR30T-B.png)
![LG Monitor 17'' Touch [TN | HD | 75Hz | 5ms | 3Y] / 17BR30T-B - Image 2](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/17BR30T-B-05.png)
![LG Monitor 17'' Touch [TN | HD | 75Hz | 5ms | 3Y] / 17BR30T-B - Image 3](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/17BR30T-B-04.png)
![MSI Monitor Pro 24" [IPS | FHD | 100Hz | 1ms | 2Y] / MP243X](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/MP243X-300x300.png)
![LENOVO Monitor ThinkVision T24v-30 23.8" [IPS | FHD | 75Hz | 6ms | Height adjustable | 3Y] / 63D8MAT3EU](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/63D8MAT3EU-300x300.png)
![ASUS Monitor VA24EHF 23.8" [IPS | FHD | 100Hz | 1ms | Adaptive-Sync | Eye Care | 3Y] / 90LM0560-B04170](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/90LM0560-B04170-300x300.png)
![DELL Monitor 27" Ultrasharp [IPS | QHD | 120Hz | 8ms | Height Adjustable | 3Y] / U2724D](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/U2724D-300x300.png)