Περιγραφή
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | FreeSync Premium |
| Αναλογία οθόνης | 16:9 |
| Φωτεινότητα εικόνας | 300 cd/m2 |
| Ενσωματωμένα ηχεία | No |
| Υποστήριξη χρώματος | 16.7M |
| Aντίθεση εικόνας | 1000:1 |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 54.08×18.05×40.89 cm with base |
| Κατασκευαστής | LG |
| Model | 24GS60F-B |
| Κατηγορία | Gaming |
| Σχεδιασμός Οθόνης | Flat |
| Οθόνη | 23.8 |
| Τεχνολογία panel | IPS |
| Ανάλυση | FHD (1920 x 1080) |
| Διάσταση Οθόνης | 23.8″ |
| Περιεχόμενα Συσκευασίας | 1xHDMI Cable |
| Θύρες | 1xjack(3.5mm) |
| Κατανάλωση ενέργειας | 30W |
| Τροφοδοσία | ACC 100-240Vac |
| Σειρά προϊόντων | Ultragear |
| Χρόνος απόκρισης | 1 ms |
| Ηχείο(α) | None |
| Τύπος | Monitor |
| Συνδεσιμότητα | HDMI, Display Port |
| Βάρος | 4 kg with base |
| Ανάλυση Θυρών | 1xHDMI, 1xDisplayPort |
| Εργοδυναμία οθόνης | Vesa (100x100mm), Tilt |
| Χρώμα | Black |
| Εγγύηση | 3 years onsite |
![LG Monitor 23.8'' [IPS | FHD | 180Hz | 1ms | 3Y] / 24GS60F-B](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/24GS60F-B.png)
![LG Monitor 23.8'' [IPS | FHD | 180Hz | 1ms | 3Y] / 24GS60F-B - Image 2](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/24GS60F-B-04.png)
![LG Monitor 23.8'' [IPS | FHD | 180Hz | 1ms | 3Y] / 24GS60F-B - Image 3](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/24GS60F-B-06.png)
![LG Monitor 23.8'' [IPS | FHD | 180Hz | 1ms | 3Y] / 24GS60F-B - Image 4](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/24GS60F-B-05.png)
![AOC Monitor 23.8" [IPS | FHD | 60Hz | 5ms | 3Y] / 24E1Q](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/24E1Q-300x300.png)
![HP Monitor E27 G5 27" [LED | FHD | 75Hz | 5ms | 3Y] / 6N4E2AA](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/6N4E2AA-300x300.png)
![DELL Monitor 42.5" Ultrasharp UHD IPS 4K [HDMI | DisplayPort | USB-C | Height Adjustable | Speakers | 3Y] / U4323QE](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/U4323QE-300x300.png)
![DELL Monitor 23.8" P2424HT Touch [IPS | FHD | 60Hz | 8ms | 3Y] / 210-BHSK](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/210-BHSK-300x300.png)