Περιγραφή
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | AMD FreeSync |
| Αναλογία οθόνης | 16:9 |
| Φωτεινότητα εικόνας | 250 cd/m² |
| Υποστήριξη χρώματος | 16.7M |
| Aντίθεση εικόνας | 1300:1 |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 61.2 x 45.49 x 19 cm με βάση |
| Περιβαλλοντικά πρότυπα | Energy Efficiency Class F |
| Ρυθμός ανανέωσης | 100 Hz |
| Κατασκευαστής | LG |
| Model | 27MR400-B |
| Κατηγορία | Business |
| Σχεδιασμός Οθόνης | Flat |
| Οθόνη | 27″ |
| Τεχνολογία panel | IPS |
| Ανάλυση | FHD (1920 x 1080) |
| Διάσταση Οθόνης | 27″ |
| Περιεχόμενα Συσκευασίας | 1xHDMI Cable |
| Κατανάλωση ενέργειας | 26W |
| Τροφοδοσία | ACC 100-240V |
| Χρόνος απόκρισης | 5 ms |
| Δέκτης TV | Όχι |
| Τύπος | Monitor |
| Συνδεσιμότητα | HDMI, D-Sub |
| Βάρος | 3.4 kg με βάση |
| Εργοδυναμία οθόνης | Tilt, Vesa (100x100mm) |
| Εγγύηση | 3 years onsite |
![LG Monitor 27'' [IPS | FHD | 100Hz | 5ms | 3Y] / 27MR400-B](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/27MR400-B.png)
![LG Monitor 27'' [IPS | FHD | 100Hz | 5ms | 3Y] / 27MR400-B - Image 2](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/27MR400-B-04.png)
![LG Monitor 27'' [IPS | FHD | 100Hz | 5ms | 3Y] / 27MR400-B - Image 3](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/27MR400-B-03.png)
![LG Monitor 27'' [IPS | FHD | 100Hz | 5ms | 3Y] / 27MR400-B - Image 4](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/27MR400-B-05.png)
![LG Monitor 27'' [IPS | FHD | 100Hz | 5ms | 3Y] / 27MR400-B - Image 5](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/27MR400-B-06.png)
![ASUS Monitor VA24EHF 23.8" [IPS | FHD | 100Hz | 1ms | Adaptive-Sync | Eye Care | 3Y] / 90LM0560-B04170](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/90LM0560-B04170-300x300.png)
![SAMSUNG Monitor 34" [LED | WQHD | 100Hz | 5ms] / LS34C500GAUXEN](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/LS34C500GAUXEN-300x300.png)
![DELL Monitor 27" Ultrasharp [IPS | QHD | 120Hz | 8ms | Height Adjustable | 3Y] / U2724D](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/U2724D-300x300.png)
![HP Monitor E27 G5 27" [LED | FHD | 75Hz | 5ms | 3Y] / 6N4E2AA](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/6N4E2AA-300x300.png)