Περιγραφή
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | AMD FreeSync/HDR 10 |
| Αναλογία οθόνης | 21:9 |
| Φωτεινότητα εικόνας | 200 cd/m² |
| Ενσωματωμένα ηχεία | No |
| Υποστήριξη χρώματος | 16.7M |
| Aντίθεση εικόνας | 1000:1 |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 68.85×47.52×22.48 cm withbase |
| Περιβαλλοντικά πρότυπα | Energy Efficiency Class E |
| Ρυθμός ανανέωσης | 75 Hz |
| Κατασκευαστής | LG |
| Model | 29WP60G-B |
| Κατηγορία | Business |
| Σχεδιασμός Οθόνης | Flat |
| Οθόνη | 29″ |
| Τεχνολογία panel | IPS |
| Ανάλυση | UW-FHD (2560 x 1080) |
| Διάσταση Οθόνης | 29″ |
| Περιεχόμενα Συσκευασίας | 1x HDMI Cable |
| Θύρες | 1xjack(3.5mm) |
| Κατανάλωση ενέργειας | 25W |
| Τροφοδοσία | AC 100-240VAC |
| Χρόνος απόκρισης | 5 ms |
| Ηχείο(α) | None |
| Τύπος | Monitor |
| Συνδεσιμότητα | USB-C, HDMI, Display Port |
| Βάρος | 4.8 kg with base |
| Ανάλυση Θυρών | 1xUSB-C, 1xHDMI, 1xDisplayPort |
| Εργοδυναμία οθόνης | Vesa (100x100mm), Tilt |
| Χρώμα | Black |
| Εγγύηση | 3 years onsite |
![LG Monitor 29'' [IPS | WFHD | 75Hz | 5ms | 3Y] / 29WQ600-W](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/29WQ600-W.png)
![LG Monitor 29'' [IPS | WFHD | 75Hz | 5ms | 3Y] / 29WQ600-W - Image 2](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/29WQ600-W-03.png)
![LG Monitor 29'' [IPS | WFHD | 75Hz | 5ms | 3Y] / 29WQ600-W - Image 3](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/29WQ600-W-04.png)
![LG Monitor 29'' [IPS | WFHD | 75Hz | 5ms | 3Y] / 29WQ600-W - Image 4](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/29WQ600-W-06.png)
![LG Monitor 29'' [IPS | WFHD | 75Hz | 5ms | 3Y] / 29WQ600-W - Image 5](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/29WQ600-W-05.png)
![SAMSUNG Monitor 34" [LED | WQHD | 100Hz | 5ms] / LS34C500GAUXEN](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/LS34C500GAUXEN-300x300.png)
![DELL Monitor 23.8" P2424HT Touch [IPS | FHD | 60Hz | 8ms | 3Y] / 210-BHSK](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/210-BHSK-300x300.png)
![MSI Monitor Pro 24" [IPS | FHD | 100Hz | 1ms | 2Y] / MP243X](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/MP243X-300x300.png)
![DELL Monitor 23.8" Ultrasharp [IPS | FHD | 120Hz | 8ms | Height Adjustable | 3Y] / U2424HE](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/U2424HE-300x300.png)