Περιγραφή
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | AMD FreeSync Premium/G-sync |
| Αναλογία οθόνης | 16:9 |
| Φωτεινότητα εικόνας | 250 cd/m² |
| Υποστήριξη χρώματος | 1.07B |
| Aντίθεση εικόνας | 3000:1 |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 71.47x60x29.21cm με βάση |
| Περιβαλλοντικά πρότυπα | Energy Class Certification F |
| Ρυθμός ανανέωσης | 100 Hz |
| Κατασκευαστής | LG |
| Model | 32MR50C-B |
| Κατηγορία | Gaming |
| Σχεδιασμός Οθόνης | Flat |
| Οθόνη | 31.5″ |
| Τεχνολογία panel | VA |
| Ανάλυση | FHD (1920 x 1080) |
| Διάσταση Οθόνης | 31.5″ |
| Περιεχόμενα Συσκευασίας | 1x HDMI |
| Θύρες | 1x Headphone jack |
| Κατανάλωση ενέργειας | 48W(Min)/65W(Max) |
| Τροφοδοσία | AC 100-240Vac |
| Χρόνος απόκρισης | 5 ms |
| Ηχείο(α) | None |
| Δέκτης TV | None |
| Τύπος | Monitor |
| Συνδεσιμότητα | HDMI, D-Sub |
| Βάρος | 7.2 kg με βάση |
| Ανάλυση Θυρών | 1xHDMI, 1xDsub |
| Εργοδυναμία οθόνης | Vesa (100x100mm), Tilt |
| Εγγύηση | 3 years onsite |
![LG Monitor 32'' Curved [VA | FHD | 100Hz | 5ms | 3Y] / 32MR50C-B](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/32MR50C-B.png)
![LG Monitor 32'' Curved [VA | FHD | 100Hz | 5ms | 3Y] / 32MR50C-B - Image 2](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/32MR50C-B-03.png)
![LG Monitor 32'' Curved [VA | FHD | 100Hz | 5ms | 3Y] / 32MR50C-B - Image 3](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/32MR50C-B-07.png)
![LG Monitor 32'' Curved [VA | FHD | 100Hz | 5ms | 3Y] / 32MR50C-B - Image 4](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/32MR50C-B-04.png)
![LG Monitor 32'' Curved [VA | FHD | 100Hz | 5ms | 3Y] / 32MR50C-B - Image 5](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/32MR50C-B-06.png)