Περιγραφή
| Αναλογία οθόνης | 16:9 |
| Φωτεινότητα εικόνας | 400 cd/㎡ |
| Ενσωματωμένα ηχεία | Yes |
| Υποστήριξη χρώματος | 1,07B |
| Aντίθεση εικόνας | 1000:1 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60 Hz |
| Κατασκευαστής | LG |
| Model | 32SR85U-W |
| Κατηγορία | Business |
| Σχεδιασμός Οθόνης | Flat |
| Οθόνη | 32″ |
| Τεχνολογία panel | IPS |
| Ανάλυση | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Διάσταση Οθόνης | 32″ |
| Θύρες | None |
| Κατανάλωση ενέργειας | 45W |
| Τροφοδοσία | AC 100-240VAC |
| Χρόνος απόκρισης | 1 ms |
| Ηχείο(α) | None |
| Τύπος | Monitor |
| Συνδεσιμότητα | HDMI, Display Port, USB-C |
| Ανάλυση Θυρών | 1xHDMI, 1xDisplayPort |
| Εργοδυναμία οθόνης | Vesa (100x100mm), Tilt, Height Adjustable Stand (HAS) |
| Χρώμα | White |
| Εγγύηση | 3 years onsite |
![LG Monitor 32'' [IPS | 4K | 60Hz | 5ms | 3Y] / 32SR85U-W](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/32SR85U-W.png)
![LG Monitor 32'' [IPS | 4K | 60Hz | 5ms | 3Y] / 32SR85U-W - Image 2](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/32SR85U-W-03.png)
![LG Monitor 32'' [IPS | 4K | 60Hz | 5ms | 3Y] / 32SR85U-W - Image 3](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/32SR85U-W-04.png)
![LG Monitor 32'' [IPS | 4K | 60Hz | 5ms | 3Y] / 32SR85U-W - Image 4](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/32SR85U-W-05.png)
![LG Monitor 32'' [IPS | 4K | 60Hz | 5ms | 3Y] / 32SR85U-W - Image 5](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/32SR85U-W-06.png)
![DELL Monitor 27" Ultrasharp [IPS | QHD | 120Hz | 8ms | Height Adjustable | 3Y] / U2724D](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/U2724D-300x300.png)
![SAMSUNG Monitor 34" Curved [VA | WQHD | 165Hz | 1ms] / LC34G55TWWPXEN](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/LC34G55TWWPXEN-300x300.png)
![MSI Monitor Pro 24" [IPS | FHD | 100Hz | 1ms | 2Y] / MP243X](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/MP243X-300x300.png)
![Dell Monitor 19" [LED | HD | 6ms | 3Y] / P1917S](https://www.sparestores.com/wp-content/uploads/P1917S-300x300.png)